Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezoluta per integrim

Rezoluta për integrimin, reagon deputetja e LSI: Erdhi pa asnjë konsultim, kontrabandë në parlament

Deputetja e LSI, Klajda Gjosha ka denoncuar një skandal të mazhorancës. “Parlamentit i servir fshehtazi dhe pa asnjë dakortësi, projekt rezoluta e integrimit”,...

Lajmet e fundit