Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezoluta ambasada

“Ndërhyrjet e huaja në zgjedhje”, KËRCËNON ambasada RUSE në Tiranë: Autorët ta kuptojnë se “rezoluta” të tilla s’do kalojnë pa u vënë re në...

Ambasada e Rusisë në Shqipëri ka reaguar pas projekt-rezolutës së votuar në Parlamentin Shqiptar “Për ndërhyrjet e huaja në proceset elektorale dhe dezinformimin në...

Lajmet e fundit