Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezervuari

Alarmi i ish ministrit: Rezervuari që është duke u çarë mund të shkaktojë cunam

Ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti paralajmëron rrezikun e çarjes së rezervuari i Manskurisë në Durrës dhe që administrohet nga bashkia e qytetit bregdetar po...

Lajmet e fundit