Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rezervuari i Manskurisë

Ish-ministri lëshon ALARMIN: Rezervuari i Manskurisë është gati të çahet, pallatet e Golemit i pret një cunami

Situata me përmbytjet duket se ka risjellë në vëmendjen e publikut menaxhimin  e ujrave dhe të ujëmbledhsëve në të gjithë vendin. ...

Lajmet e fundit