Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezervë e madhe gazi e nafte

Zbulimi i naftës dhe gazit, Rama jep LAJMIN inkurajues: Edhe pak javë na ndajnë nga…

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me publikun një lajm inkurajues për sasinë më të madhe të naftës dhe gazit në Shqipëri që kompania amerikane...

Lajmet e fundit