Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezerva te medha nafte

Ministri grek: Po negociojmë Zonën Ekskluzive Ekonomike me Shqipërinë, kemi bërë proges

Një tjetër informacion rreth zhvillimeve nga negociatat mes Greqisë dhe Shqipërisë vjen sërish nga shteti helen. Është ministri grek i Energjisë dhe...

Lajmet e fundit