Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezear xhaxhiu

Shpërthen në lot moderatori i njohur shqiptar, çfarë i ndodhi në mes të emisionit (FOTO)

Nuk i ka mbajtur dot lotët në mes të emisionit ku ishte i ftuar. Moderatori i njohur Rezear Xhaxhiu ishte i...

Rikthehet Joleza Koka: E ardhmja në forum nuk përcaktohet nga Rama

Kryetarja e FRESSH, Joleza Koka pavarësisht mungesës së saj një natë më parë, ka qenë sonte tek "Natë me Xhaxhiun" në News24 ku i...

Joleza Koka anulon në momentin e fundit pjesëmarrjen në emision, kolegu e tepron: Do doja ta takoja pas orarit zyrtar

Situata e krijuar sot brenda FRESSH-it dhe dorëheqja nga drejtimi i forumit, mesa duket e kanë detyruar Joleza Kokën që të anulojë në momentin...

Nëna me foshnjen kërkon ndihmë te Xhaxhiu por ka diçka që s’mund të kalojë pa u vënë re

Një nënë nga Vlora, në kushte të vështira ekonomike, ka parë si të vetmen zgjidhje apelin përmes ekranit për të dalë nga situata. ...

Lajmet e fundit