Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezarta

Pas lirimit të Ermalit nga burgu festat mbërrijnë më shpejt në familjen Hoxha, Rezarta publikon VIDEO

Në familjen Hoxha duket se festat kanë mbërritur më shpejt nga ç’mund ta imagjinonit. Është Rezarta ajo e cila ka publikuar një video në...

Gëzim në familjen  Hoxha, dalin pamjet nga festa superluksoze e ditëlindjes së vajzës së Rezartës dhe Ermalit (FOTOT)

Ditën e djeshme vajza e Rezarta Shkurtës dhe nipit të dikaktatorit Enver Hoxha, Ermal Hoxha festoi 5 vjetorin e lindjes. ...

Rezarta Shkurta publikon FOTO te Ermal Hoxhës me të bijën, premtimi për nipin e diktatorit: Në të mirë dhe në të keqe…

Ermal Hoxha dhe e bija Rezarta Shkurta ka publikuar së fundmi një foto, ku Ermal Hoxha shfaqet me të bijën Herën në krah. ...

Kjo është historia e Rezartës, vajza e vetme në forcat RENEA. Si mposhti frikën dhe sfidoi mentalitetin (Video)

Kjo është historia e Rezartës, vajza e vetme në forcat RENEA që ka sfiduar mentalitetin e frikën duke u kthyer në një burim frymëzimi...

Lajmet e fundit