Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

rezarta shkurta

Rezarta Shkurta shfaqet me një fustan super të shkurtër në Pallatin e Kongreseve, nipi i Enverit e sheh me adhurim (FOTO)

Rezarta Shkurta është shfaqur me një fustan super të shkurtër dhe seksi në Pallatin e Kongreseve për filmin e Ermal Mamaqit. ...

‘Me çfarë lekësh e hape biznesin ti?’ Rezarta Shkurta përplaset me komentuesin (FOTO)

Rezarta Shkurta së fundmi ka zgjeruar biznesine saj të studios së fotografive. Mësohet se Rezarta ka hapur një filial në Kosovë. ...

Stuhia e frikshme/ Rrufeja godet shtëpinë e Rezarta Shkurtës, këngëtarja publikon pamjet

Vendi u përfshi mbrëmjen e kaluar nga një stuhi e fortë me rrebeshe shiu. Ndërkohë, e frikshme ka qenë mbrëmja e...

Pushimet speciale të Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës, dalin PAMJET nga jahti luksoz

Çifti Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë filluar të shijojnë çdo moment, që pas daljes nga burgu të këtij të fundit. ...

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha prindër për herë të dytë? Del FOTO që ngre dyshimet

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë qenë pranë njëri-tjetrit në çdo moment, që pas daljes nga burgu të këtij të fundit. ...

Ermal Hoxha i bën Rezartës dhuratën surprizuese: Nuk e kisha imagjinuar se një ditë… (FOTO)

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë qenë pranë njëri-tjetrit në çdo moment, që pas daljes nga burgu të këtij të fundit. ...

Rezarta Shkurtra tregon gabimin më të madh në jetë: Mos e bëni, jeni ende në kohë

Rezarta Shkurta është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë...

‘Je gjithmonë e më shumë seksi’, Ermal Hoxha flirton publikisht me Rezartën, si përgjigjet këngëtarja

Ndonëse Ermal Hoxha, nipi i diktatorit Enver Hoxha, qëndroi në burg për tre vite e gjysmë, bashkëshortja e tij Rezarta Shkurta e ka mbështetur...

Lajmet e fundit