Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

rezarta shkurta

Rezart Prifti I THURJES “spiunon” darkën me Yuri Kim të SHBA dhe thotë për Rudina Hajdarin: Nuk ka ikur nga Nisma, nuk e di...

Pedagogu Rezart Prifti, një nga anëtarët më aktivë të “Nismës Thurje” ka folur rreth darkës me ambasadoren Yuri Kim dhe lajmin e largimit të...

Nën ujë, Rezarta Shkurta një sirenë e vërtetë (VIDEO)

Rezarta Shkurta, një nga personazhet më të komentuara në rrjete sociale, është shumë aktive me postime kryesisht profesionale, por edhe familjare. ...

Anëtari i PD i ‘përvishet’ nuses së Enver Hoxhës: Dy fjalë Rezartës që lahet në vaskë gjaku

Bashkëshortja e Ermal Hoxhës, Rezarta Shkurta, nusja e Enverit, ka publikuar në faqen e saj në Instagram dy ditë më parë, një letër që...

Rezarta Shkurta publikon letrën dedikuar Enver Hoxhës: Dikur të urreja, sot të kërkoj falje… (LETRA E PLOTË)

Bashkëshortja e Ermal Hoxhës, Rezarta Shkurta, ka publikuar në faqen e saj në Instagram, një letër që si duket i ka mbërritur në 'inbox'...

Momente intime në jahtin luksoz, Rezarta Shkurta ‘çmend’ fansat, publikon videon ‘hot’ nga pushimet me Ermalin

Edhe pse ka shumë kohë që nuk merret me muzikë, ajo padyshim do të mbahet mend si një nga këngëtaret bjonde (asokohe) më të...

Shoqja super fotografe, kap Rezartën duke bërë selfie, por gjoksi… (FOTO)

Menduam se ishte Ermali, por jo. Aulona Musta sapo na vërtetoi që është një fotografe e talentuar. Ndërsa Rezarta ishte duke...

‘Dreka është gati’, me ‘këmbë përpjetë’, Rezarta Shkurta tregon si e sjell Ermalin për 2 sekonda në shtëpi (FOTO)

Rezarta Shkurta ëshë një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, dhe pse kohët e fundit nuk ka qenë shumë pranë muzikës. ...

‘Pas çdo fotoje fshihet një super sherr’, Rezarta Shkurta pozon sensuale dhe tregon “çfarë heq” nga Ermali (FOTO)

Rezarta Shkurta ka zbuluar për ndjekësit e saj problemin më të madh që kanë vajzat, kur duan të bëjnë një foto. ...

Rezarta Shkurta tregon historinë e njohjes me Ermalin: Desh u përplasëm me makinë

Këngëtarja Rezarta Shkurta njihet nga të gjithë për këngët e saj dhe si një biznesmene e sukseshme, por edhe për lidhjen e saj me...

Budallaçkë e vogël, ty të shkon Nexhmija!

Nga Elona Caslli “ Budallaçkë e vogël” ka qenë një këngë, që ke kënduar në festival shoqja Shkurta. Vendosa ta risjell...

Lajmet e fundit