Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

rezarta shkurta

“Fajin e ka Pirro Çako”, Rezarta Shkurta habit me deklaratën për arrestimin e Elsa Lilës

Lajmi i arrestimit të këngëtares, Elsa Lila, ka qenë kryefjala në mediat shqiptarë gjatë orëve të fundit. Një pjesë e mirë e artistëve i kanë...

Prekje intime dhe puthje pasionante, Rezarta Shkurta nuk përmbahet për 35-vjetor me Ermal Hoxhën (VIDEO)

Marrëdhënia e Rezarta Shkurtës me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat dhe rozë dhe çdo...

Rezarta Shkurta shtatzënë? Këngëtarja pozon krah bashkëshortit, Ermali i vendos duart mbi bark

Rezarta Shkurta është duke shijuar pushimet me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxha. Këngëtarja ka postuar në rrjetet sociale foto nga vendet që ata kanë zgjedhur...

“Na ore, ça i bën çupës”, me dorën tek të pasmet, Rezarta Shkurta ndan foto nga momentet intime me bashkëshortin

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë. Ata kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë pak kohë...

Rezarta Shkurta “turpëron” publikisht nipin e Enver Hoxhës, Ermali e “gënjen” me gjysëm akullore: Kështu është kur e ke burrin….

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë. Ata kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë pak kohë...

VIDEO/Ermal Hoxha i nxjerr gishtin e mesit në dasëm, Rezarta s’dorëzohet: Derisa të djegësh shaminë e beqarit…

Një javë më parë Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha i dhanë fund “beqarisë”. Çifti pas 17 vitesh romancë vendosën që dashurinë e tyre më...

Mijëra euro për diamantët e shndritshëm në gishtin e saj, zbulohet çmimi marramendës që Ermal Hoxha shpenzoi për unazën e Rezarta Shkurtës

Dy ditë më parë Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha i dhanë fund “beqarisë”. Çifti pas 17 vitesh romancë vendosën që dashurinë e tyre ta...

Pas 17 vitesh romancë, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha i thonë “PO” njëri-tjetrit, brenda ceremonisë private dhe madhështore (FOTO)

Ashtu si dhe ishte lajmëruar më parë, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha i thanë “PO” njëri-tjetrit. Pas romancës 17-vjeçare, çifti kanë vendosur që dashurinë e...

Me videon pasionante Rezarta Shkurta uron bashkëshortin: Të dua në çmenduri…

Marrëdhënia e Rezarta Shkurtës me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin, gjithmonë ka qenë në qendër të portaleve rozë. Ndjekës të shumtë janë kuriozë të...

Me veshje joshëse, ja si e bind me kërcim në prehër Rezarta Shkurta nipin e Enver Hoxhës, që dhe ai të kërcejë (VIDEO)

Rezarta Shkurta është tepër aktive në rrjete sociale, por më së shumti me postime sa i takon fushës profesionale se sa personale. Megjithatë bukuroshja...

Lajmet e fundit