Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha shfaqen të kapur dorë për dore (FOTO)

Më të dashuruar se kurrë, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha shfaqen të kapur dorë për dore (FOTO)

Këngëtarja dhe biznesmenia e njohur Rezarta Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon herë pas here foto, jo vetëm...

Lajmet e fundit