Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Rezarta Shkurrta

Nipi i Enver Hoxhës voton PD? Rezarta Shkurta: Më ka mashtruar…

Kryefjala e ditëve të fundit ka qenë përdorimi i të dhënave për arsye elektorale. Tashmë e gjithë databaza është publike dhe secili prej nesh mund...

Lajmet e fundit