Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezarta renea

Kjo është historia e Rezartës, vajza e vetme në forcat RENEA. Si mposhti frikën dhe sfidoi mentalitetin (Video)

Kjo është historia e Rezartës, vajza e vetme në forcat RENEA që ka sfiduar mentalitetin e frikën duke u kthyer në një burim frymëzimi...

Lajmet e fundit