Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezarta hajdari

Del përgjigja PËRFUNDIMTARE e autopsisë së Rezarta Hajdarit, pse vdiq 19-vjeçarja 5 ditë pas martesës me Olsin

Del rezultati përfundimtar i autopsisë së Rezartës, 19 vjeçares nga Librazhdi e cila vdiq 5 ditë pas martesës me Olsi Hajdarin. ...

Thellohet MISTERI, të dielën u martuan dhe mbushën rrjetin me foto, sot u vetëhelmuan në banesë (DETAJE NGA DRAMA E ÇIFTIT)

Olsi Hajdari dhe Rezarta Hajdari, janë vetëhelmuar në banesë dhe fatkeqësisht, vajza ka ndërruar jetë.   Olsi, 27 vjeç dhe Rezarta...

Lajmet e fundit