Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

rezarta caushaj

‘I paaftë dhe ordiner që të ka ushqyer pushteti’, aktivistja i kthehet keq Dritan Hilës: I indinjuar që ka njerëz me dinjitet, promovon më...

Aktivistja e njohur, Rezarta Çaushaj, ka reaguar ndaj një postimi në rrjetet sociale të bërë nga moderatori Dritan Hila, i cili i është kundërpërgjigjur...

U kallëzua në polici për protestën kundër çmimit të ujit, reagon aktivistja

Protesta e para dy ditëve, e organizuar nga shoqëria civile kundër rritjes së çmimit të ujit, është kallëzuar në prokurori ngaana e Bashkisë Tiranë....

Lajmet e fundit