Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Rezart Veleshnja

Hyrje të reja sonte në Big Brother? Ky është emri që po lakohet si banori i ri (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani njofto pak ditë më parë se spektakli i ”Big Brother Vip” do të shtyhet. Por është ende e paqartë nëse prime-in...

Rezart Veleshnja reagon për sulmin ndaj Berishës: Shqipëria ka vetëm psikopatë dhe klasë të rëndomtë punëtore!

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka reaguar për sulmin ndaj kreut të Partisë  Demokratike, Sali Berisha, në protestën e sotme, ku 31 vjeçari Gert...

Mohoi se ishte dhunuar, zbardhet dosja e Rezart Veleshnjës, aktori u grushtua nga një punonjës pastiçerie për parkimin (E PLOTË)

Aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja është konfliktuar dhe dhunuar me një person në Tiranë. Pak ditë më parë në media në qarkulloi lajmi...

VIDEO/ U grabit dhe u dhunua në mes të Tiranës? Rezart Veleshnja tregon si qëndron e vërteta

Së fundmi lajmi se aktori i humorit, Rezart Veleshnja u grabit dhe u dhunua në Tiranë, bëri xhiron e mediave. Në lidhje me këtë lajm...

Habit aktori Rezart Veleshnja: Bora Zemani dhe Nuredin Dumani për 1 muaj kanë qenë personat…

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja, është treguar kritik ndaj shtetit tonë, duke thënë se pushtetarët janë vetëm për t’i bërë keq vendit. Ai tha me...

Rezart Veleshnja lëshon thumbat në “ajër”, habit me deklaratat e tij: Iku koha e vlerave, është koha e antivlerave dhe e …

Pas Eneda Tarifës dhe Xhemi Shehut rolin e prezantuesës së spektaklit më të madh të humorit, Portokalli, e zuri moderatorja simpatike Fjoralba Ponari. Si çdo...

Plasi sherri! E quajti homoseksual, aktori i njohur ka një përgjigje për Rezart Veleshnjën: Më vjen gjynah për…

Ditën e djeshme aktori Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë për kolegun e tij, Aleks Seitaj. Veleshnja tha se skeçet, paroditë e Aleksit...

VIDEO/ I tha PEDERAST “Arjan Konomit” në një skeç, Rezart Veleshnja “shpërthen” ndaj Agron Llakajt: Kaq e ka kapacitetin! Të t’i themi edhe ne...

Aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, Rezart Veleshnja, ka “shpërthyer” në akuza ndaj aktorit të madh Agron Llakaj.Ka qenë një skeç në emisionin “Al...

Pas zbulimit të patronazhistit, revoltohet aktori i njohur: Sa të kem jetë nuk do votoj kurrë PS

Patronazhistët janë tema kryesore në Shqipëri prej ditësh. Edhe aktori i humorit Rezart Veleshnja ka reaguar I revoltuar mbi këtë temë. Veleshnja  ka thënë se...

Sot e quan hajdut dhe njeri pa vlerë, ja çfarë shkruante 4 vite më parë Rezart Veleshnja për Altin Bashën: Ai më bëri ky...

Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja ka akuzuar së fundmi regjisorin Altin Basha, duke e quajtur hajdur dhe njeri pa vlerë. Kjo, pas...

Lajmet e fundit