Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Rezart Aga

VIDEO/ “Do ta prish linjën se më do trapi mua”, drejtori i RTSH përplaset me gazetarët tek “Sheshi Skënderbej”, efektivët e shoqërojnë në polici

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur pasditen e sotme në sheshin “Skënderbej”, ku drejtori i RTSH-së Rezart Aga është përplasur me gazetarët e Top...

Firmos Thoma Gëllçi, ish-drejtuesit e lartë të Top-Channel dhe Digitalb marrin poste në RTSH

Radio Televizioni Shqiptar ka konfirmuar emërimin në poste drejtuese të Rezart Agës dhe Bledar Zaganjorit. Dy ish-drejtuesit e lartë të Top-Channel, pas largimit nga...

Lajmet e fundit