Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

rexhep karaj

Vettingu shkarkon gjyqtarin e Matit, Rexhep Karaj nuk justifikonte dot 78 milionë lekë

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) shpalli të enjten vendimin e shkarkimit nga detyra të gjyqtarit të Matit, Rexhep Karaj. Ashtu si dhe në...

Lajmet e fundit