Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Rexh Byberi

Tropoja në situatë alarmante, kryebashkiaku kërkon ndihmë urgjente nga shteti: Rrezikohen shtëpitë, rezervuaret janë tejmbushur (PAMJET)

Kryebashkiaku i Tropojës kërkon ndihmë urgjente nga autoritetet përgjegjëse shtetërore, për shkak se territori i bashkisë të cilën ai e drejton gjendjet në situatë...

“Ka radhën pas Fatos Tushes”, reagon kryebashkiaku që e ka emrin në SPAK: Lejova doktorin që të përshtasë shtëpinë e tij në Valbonë, vetëm...

Arrestimi i kryetarit të Bashkisë së Lushnjës, Fatos Tushe së bashku me 9 zyrtarë dhe 1 biznesmen, ka bërë shumë bujë në media dhe...

Të veshur me bluza kuqezi, dalin fotot nga momenti i gjetjes së dy turistëve që kishin humbur në Valbonë; ndihmoi shumë qeni i policisë

Dy turistët e huaj që kishin humbur rrugën në Parkun Kombëtar të Valbonës janë gjetur ditën e sotme nga efektivët e policisë. Pas kërkimeve...

“I kërkova Ramës të zgjidhte Petrit Malajn”, kryebashkiaku i Tropojës: Kishte manipulim të tmerrshëm nga opozita, por ne njohim rezultatin edhe pse humbëm

Kryebashkiaku i Tropojës Rexh Byberi thotë se ata pranojnë rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit edhe pse humbën dhe nuk arritën të nxirrnin deputet...

Kryebashkiaku i Tropojës bën ‘PR’ me të vdekurit, PD: S’ishte as investim i tij, e bëri një qytetar (FOTOT)

Nevoja për PR (Marrëdhenie me Publikun) shpesh nuk njeh limit. I tillë është rasti i kryebashkiakut të Tropojës Rexh Byberi i...

Konstituohet Këshilli Bashkiak i Tropojës, betohet Rexh Byberi

Është betuar ditën e sotme kryebashkiaku i ri i Tropojës, Rexh Byberi. Mësohet se betimi i tij është bërë në ambientet...

Lajmet e fundit