Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

revista

Dosje dhe intriga, a po luhet për shefin e opozitës në Tiranë?

Në fundin e një korriku ku nuk po ndodhte ndonjë gjë e madhe, kur sesioni parlamentar ishte mbyllur dhe kur supozohej që një paqe...

Moda në Shqipëri/ Nga stilistja italiane para luftës, te veshjet e dokut të socializmit

Nga Ergys Alushi Marigo Posio, për të gjithë shqiptarët, njihet si gruaja që përgjatë gjithë natës qëndisi Flamurin e Pavarësisë, që u ngrit në ballkonin...

Bashkim Alibali, këngëtari i pakohë që sfidoi skenën me recitalet e veta

Nga Suada Daci Këtë tetor Bashkim Alibali do të festojë 65 vjetorin. Një këngëtar që flet pak nëpër intervista, por që radhitet i pari ndër...

Dollia e fundit politike e Ilir Metës dhe kursi i ri larg Presidencës

Ilir Meta me 25 Korrik do të nisë një kurs të ri politik,  që me shumë gjasë do të jetë dhe sprova e tij...

Newsbomb.al më afër lexuesve, numri i parë i Revistës online vjen falas

Revista e përmuajshme Newsbomb.al, e dalë në treg prej 20 shtatorit 2021, surprizon lexuesit e saj. Kur janë bërë shtatë muaj nga numri i...

Del në treg Revista NEWSBOMB, zbulohet kush është KRYEBASHKIAKU socialist që ka abuzuar me fondet

Revista Newsbomb, prodhim mediatik i kompanisë Newsbomb.al, ka dalë sot në treg në numrin e saj të parë. Ashtu siç ishte paralajmëruar prej ditësh,...

Revista e shqiptares në Londër ‘i bën fushatë’ Elisa Spiropalit: Grua që frymëzon dhe ka ditur t’i bëjë ballë sulmeve, ka dëshirë të zjarrtë...

Kur na ndajnë një muaj nga zgjedhjet e 25 Prillit, të gjithë kandidatët për deputet po shfrytëzojnë çdo mundësi për të reklamuar veten e...

Jay-Z reperi më i pasur në botë, nuk do e besoni sa arrin shifra e fitimeve të tij

Këngëtari i famshëm Jay-Z është sipas revistës amerikane ‘Forbes’ reperi më i pasur në botë. Ylli i repit në moshën 49-vjeçare...

Lajmet e fundit