Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

revista newsbomb.al

Çfarë po ndodh në kampin e majtë?! Erion Veliaj, rival apo trashëgimtar i Edi Ramës ?!

Marrëdhënia mes Erjon Veliajt dhe Edi Ramës nuk është një kartë e hapur; si çdo marrëdhënie tjetër në politikë ajo ngre shumë të panjohura....

ARMANDO SUBASHI, kryebashkiaku nën akuzë nga KLSH: mbi 15 milionë euro abuzim me fondet publike, dosja gati për SPAK (E PLOTË NË BRENDËSI)

Armando Subashi nuk është i paditur. Ka qenë jurist, një ndër më të mirët që kish pasur vendi (madje e ruan këtë status). Hoqi...

Lajmet e fundit