Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

restart

Finalizohet operacioni “Restart”, në pranga një person në Korçë, në total është sekuestruar mbi 500 kg drogë (Emri- Detaje)

Policia ka arresuar një person dhe ka shpallur në kërkim një tjetër në kuadër të finalizmit të operacionit “Restart”, startuar tetë muaj më parë. Bëhey...

Shkon në 20 numri i të arrestuarve, policia sekuestron edhe 8 kilogram kanabis në Korçë (Video-Detaje)

Policia e Korçës bën të ditur se është finalizuar faza e tetë e operacionit policor të koduar "Restart", startuar shtatë muaj më parë, në...

EMRAT/ Shkon në 7 numri i të arrestuarve në Korçë, sekuestrohen mbi 252 kg lëndë narkotike

Ka shkuar në 7 numri i të arrestuarve në kuadër të operacionit “Restart”, i nisur rreth një muaj më parë për goditjen e gupit...

Lajmet e fundit