Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

reshep qosja

“O sa bukur”, Rexhep Qosja i kënaqur për takimin e dy Qeverive shqiptare, porositë Ramën dhe Kurtin: Takohuni më shpesh, njësoni idealin për shqiptarët

Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar me medaljen "Ylli i Mirënjohjes", akademikun e shquar shqiptar Rexhep Qosja. Të pranishëm ishin intelektualë dhe politikanë të shumtë,...

Lajmet e fundit