Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

reperja

“Ndoshta kthehem…ose jo”, Tayna shijon pushimet dhe poston “fotot e nxehta” nga Maldivet

Reperja nga Kosova, e njohur ndryshe me emrin Tayna është një nga personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo gjithmonë...

Reperja e njohur me ‘Porsche’, ka një mesazh për ‘çunat’

Reperja e njohur Rina Balaj është një ndër vajzat më të komentuara kohët e fundit në showbizzin shqiptar. Rina Balaj ka...

Lajmet e fundit