Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

reperi

Reperi shqiptar rrëzohet keq gjatë spektaklit

Po përpiqej të realizone me shpejtësi sfidën, por reperi Getinjo ka rrezikuar shumë në momentin kur është rrëzuar në skenë. I ftuar në emisionin...

Ndahet nga jeta Afeni Shakur, mamaja e legjendës Tupac Shakur

*Afeni Shakur dhe djali i saj Tupac

Stresi tërhiqet nga muzika: Kaluam së bashku 8 vite të mrekullueshme

Stresi ka njoftuar të gjithë fansat e tij se do të largohet përkohësisht nga muzika. Ndonëse postimi i tij është i ngjashëm me një...

Bashkëbisedimi i reperit Gold AG me majmunin

Reperi nga Kosova, Gold AG, shpesh herë përfshihet në diskutime religjoze, kjo pasi ai ka treguar se është një besimtar i devotshëm i fesë...

50 cent rikthehet në Prishtinë, por jo të gjithë mund ta ndjekin

Burime shumë të afërta të Gazetës Express , kanë konfirmuar e tashmë ka filluar organizimi i koncertit të reperit 50 cent, koncert ky i...

Reperi shqiptar e nxjerr sheshit…

https://www.youtube.com/watch?v=geawST8tdNA

Reperi ka një mesazh për politikanët shqiptarë

Reperi i njohur nga Kosova, Unikkatil ka reaguar ndaj dhunës së ndodhur gjatë ditës së sotme në Kuvendin kosovar. Me anë të një postimi...

Lajmet e fundit