Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

reperi

Një vit pas rrëmbimit, ekzekutohet me armë zjarri reperi 19-vjeçar

Një reper tepër i njohur në Suedi u qëllua mbrëmjen e djeshme me armë zjarri për vdekje. 19-vjeçari Einar, emri i vërtetë i të cilit...

Me shpejtësi të madh, “Porsche”, humb kontrollin dhe përplaset me pemën, ndërron jetë reperi i njohur (FOTO)

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në Greqi, që i ka marrë jetën reperit të njohur Mad Clip. Mediat greke bëjnë me dije se 34-vjeçari,...

“Kam menduar që është shaka”, Fero infektohet me Covid-19, ja si është gjendja e tij shëndetësore

Listës së personave të infektuar me Covid-19 së fundmi i është shtuar edhe reperi kosovar, Fero. Ka qenë vetë ai i cili permes një video...

Covid-19 “alarm” në Kosovë, reperi shqiptar bën thirrje për vaksinim: Dikur fajësonim shtetin që nuk ka vansina, tani që janë askush nuk i merr

Teksa Kosova po përballet me një rritje të numrit të rasteve së personave të infektuar me Covid, qeveria po u bën thirrje qytetarëve që...

Stresi përfundon në spital, reperi jep mesazhin e rëndësishëm për të gjithë ndjekësit

Mbas 34 vitesh Stresi ka marrë guximin dhe i është drejtuar doktorit për të bërë të gjitha analizat. Këtë gjë e ka bërë me dije...

Pitbulli i reperit të njohur nuk lëshon qenin endacak në mes të rrugës, tmerrohen qytetarët (VIDEO E RËNDË)

Qytetarët në Prishtinë janë tmerruar, pasi kanë qenë dëshmitarë të një përleshje mes dy qenëve. Nga video e publikuar shihet se qytetarët po përpiqen ti...

Ndërron jetë reperi i njohur amerikan

Reperi Black Rob, i njohur nga të gjithë si Robert Ross dhe artisti i “Bad Boy”, ka humbur jetën në moshën 51 vjeçare. Lajmi i...

Vdes në moshën 50-vjeçare reperi i famshëm amerikan DMX

Humb jetën për shkak të mbidozës nga droga reperi i famshëm amerikan, DMX, emri i vërtetë i të cilit është Earl Simmons. Lajmin e trishtë...

Djali i reperit shqiptar përplaset nga makina në Londër, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore (FOTO)

Reperi i njohur, Duda ka lajmëruar për aksidentin me makinë të djalit të tij. Ai ka publikuar foton e njërit prej...

Drejtonte ‘Ferrari-n’ me 240 kilometër në orë, arrestohet reperi i njohur

Reperi i njohur Lil Yacht është arrestuar nga policia pasi po drejtonte mjetin e tij tip “Ferrari” me shpejtësi 240km/h. 23...

Lajmet e fundit