Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

reperi

Reperi i njohur qëllohet me breshëri plumbash, ndërron jetë në moshën 28-vjeçare

Reperi Shubhdeep Singh Sidhu, i njohur më mirë me emrin e tij artistik Sidhu Moose Wala, u vra nga një atentat teksa po ngiste...

Goca Noizy ka vetëm 1 kusht! Nëse e plotësoni ai do të martohet me ju

Noizy është një ndër reperët më të dashur dhe ai për të cilin shumica e vajzave “shkulin flokët”. Reperi është mjaft aktiv në rrjetet...

VIDEO/ Para qindrave myslimanëve, MC Kresha thërret ezanin në xhami

Reperi i njohur, MC Kresha, është një emër mjaft i dashur për publikun shqiptar. Përveç me muzikën e tij, reperi ka fituar simpatinë e...

Arrestohet i dashuri i Rihanës, ja për çfarë akuzohet reperi i famshëm  

Reperi i njohur A$AP Rocky është arrestuar sot në një aeroport në Kaliforni.  Sipas medeive të huaja, reperi fluturoi në Los Anxhelos nga Barbados...

Turqia dënon me burg reperin e njohur: Nxiti përdorimin e drogës me këngët e tij

Një gjykatë në Stamboll ka dënuar sot reperin Murda me më shumë se katër vite burg, me konkluzionin se tekstet e këngëve të tij...

Kush është vajza nga Dibra që i ka rrëmbyer zemrën? Noizy flet për herë të parë për lidhjen e dashurisë

Reperi i njohur, Noizy, është një ndër emrat më të dashur për të rinjtë shqiptarë dhe çdo lajm ndaj tij ndiqet me kuriozitet të...

Tentoi të vriste pronarin e hotelit, zbardhet dëshmia e reperit: U mërzita që më kërkuan kartën e indetitetit, më njihnin

Është zbardhur dëshmia e Ervin Selitës, reperit të njohur me emrin e artit Vinz, i cili u arrestua nga policia e Tiranës pas një...

E rëndë/ Reperi vret të dashurën dhe më pas veten para femijëve

Reperi amerikan J $tash vrau të dashurën dhe më pas veten para syve të tre fëmijëve të mitur. Ngjarja tragjike ka ndodhur mëngjesin e...

“Stresi pëson aksident të rëndë!”, reagon reperi dhe tregon gjendjen shëndetësore: U prehsha në paqe

“Tik Tok” është një ndër rrjetet sociale më të përdorua së fundmi nga të rinjtë dhe jo vetëm. Së fundmi, një video aksidenti po...

Arratia e Feros zgjati shumë pak, policia e Kosovës arreston reperin dhe truprojën e tij

Reperi i njohur Fero së bashku me truprojën e tij ditën e sotme kanë sulmuar producentin e njohur Jetmir Agaj. Menjëherë policia e Kosovës shpalli...

Lajmet e fundit