Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
27 °
Hën
32 °
Mar
32 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

reperi

Burgoset reperi i njohur amerikan, kërcënoi se do ekzekutonte një person

Reperi i njohur amerikan Fetty Wap është arrestuar dhe burgosur pas kërcënimit me vdekje ndaj një personi. Reperi amerikan akuzohet se kërcënoi një person duke...

Politikani shqiptar takon Noizy-n, ka një kërkesë për të

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci, së fundmi ka publikuar nëj foto krah reperit Noizy, Në llogarinë e tij, Geci, ka një kërkesë për të gjithë...

Këndoi në Prishtinë, reperi bën thirrje: Më humbi vathi i diamantit, kushton 83 mijë dollarë

Reperi i njohur amerikan, DaBaby, mbajti një koncert në një klubet e Prishtinës 3 netë më parë. Por mesa duket jo gjithçka ka shkuar...

“U bëra operacion dy herë”, aksidentohet reperi shqiptar: Më përplasën qëllimisht…

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun, G-Bani është aksidentuar në Angli. Lajmin e ka bërë me dije vetë reperi në një video...

Çfarë po ndodh? Ledri Vula përfundon në spital

Reperi i njohur shqiptar, Ledi Vula, ditën e sotme ka përfunduar në spital. Ka qenë partnerja e tij, Sara, ajo e cila përmes një fotoje...

“Shkoi ti kërkonte falje”, avokati i Cllevios tregon gjendjen e tij: Është i rënduar nga keqtrajtimet

Kleviol Ahmeti apo i njohur ndryshe si Cllevio, gjatë ditëve të fundit ka qenë kryefjala e mediave pas sherrit të bijshëm me reperin Noizy. Teksa...

U dhunua nga Noizy, reperi publikon VIDEO duke qarë, në gjendje të rëndë shëndetësore: Kam pësuar mpiksje gjaku në kokë…

Kleviol Ahmeti, ish-anëtari i The Bloody Alboz (TBA), i njohur si Cllevio ditën e djeshme u përfshi në një sher me Noizy-n dhe u...

Reperi i njohur qëllohet me breshëri plumbash, ndërron jetë në moshën 28-vjeçare

Reperi Shubhdeep Singh Sidhu, i njohur më mirë me emrin e tij artistik Sidhu Moose Wala, u vra nga një atentat teksa po ngiste...

Goca Noizy ka vetëm 1 kusht! Nëse e plotësoni ai do të martohet me ju

Noizy është një ndër reperët më të dashur dhe ai për të cilin shumica e vajzave “shkulin flokët”. Reperi është mjaft aktiv në rrjetet...

VIDEO/ Para qindrave myslimanëve, MC Kresha thërret ezanin në xhami

Reperi i njohur, MC Kresha, është një emër mjaft i dashur për publikun shqiptar. Përveç me muzikën e tij, reperi ka fituar simpatinë e...

Lajmet e fundit