Tirana
heavy intensity rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
2.1kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

TAG

Renis Gjoka

Miki foli vetëm kur dëgjoi këngën e Renisit, këngëtari s’e beson dot: Më le gojëhapur

Miki, vogëlushi autik mësoi të flasë duke dëgjuar Renis Gjokën dhe këngëtari u përball me këtë fakt mbrëmë në “Zonë e Lirë”. Për Renisin, “Autizmi...

Moment emocionues në “Zonë e Lirë”, si ndryshoi kënga e Renis Gjokës jetën e fëmijës autik

Një moment vërtet i veçantë ka qenë ai në emisionin “Zonë e Lirë”, ku u bë publike historia e vogëlushit autik Mikelo. ...

Lajmet e fundit