Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Renis Gjoka

I dehur në timon shkaktoi aksident, Aleksandër Gjoka flet pas arrestimit nga policia

Para pak kohësh këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka u arrestua nga policia pasi u përfshi në një aksident dhe u transportua në spitalin e...

Renis Gjoka sfidon nga Drimadhes, koncert në 1 të drekës: Kemi mijëra euro humbje! Kjo është paaftësi

“Virusi vjen n'8 t darkës, ne na vjen zëri n'1 t drekës. Të shtunën. Drymades. ora 13:00”. Kështu njofton koncertin e tij...

‘Po sa të dua moj’, Renis Gjoka publikon FOTON e ëmbël me vajzën

Këngëtari i njohur Renis Gjoka 3 muaj më parë u bë baba për herë të parë. Ky ishte nja lajm i befasishëm për fansat...

Askush nuk e dinte, këngëtari i njohur shqiptar qenka bërë baba për herë të parë (FOTO)

Këngëtari i njohur Renis Gjoka ka dhënë ditën e sotme një lajm vërtet surprizues. Ai dhe partnerja e tij Jona, janë...

“Po tani?”, Renis Gjoka publikon këngën e re (Video)

Renis Gjioka ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Po Tani”. Duket se lodhja e ish-vokalistit...

Miki foli vetëm kur dëgjoi këngën e Renisit, këngëtari s’e beson dot: Më le gojëhapur

Miki, vogëlushi autik mësoi të flasë duke dëgjuar Renis Gjokën dhe këngëtari u përball me këtë fakt mbrëmë në “Zonë e Lirë”. Për Renisin, “Autizmi...

Lajmet e fundit