Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

renea

“O Enver, o Hitler”, një burrë ngjitet majë rrapit në Elbasan dhe kërcënon se do vetëvritet për partinë, ndërhyn zjarrëfikësja dhe RENEA

Panik në Elbasan. Një burrë me probleme të shëndetit mendor ka alarmuar policinë dhe forcat zjarrfikëse pasditen e sotme pasi ka hipur tek rrapi...

Të armatosur deri “në dhëmbë” me 18 baza LUFTARAKE, Artan Hoxha zbulon si u goditën natën vrasësit me pagesë: Rekrutonin persona që punonin në...

Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi detaje të reja në lidhje me hetimet që zbuluan 18 bazat ku magazinoheshin dhe modifikoheshin armatime të ndryshme luftarake në Tiranë...

VIDEO: Këmbësorët shikojnë të habitur, RENEA operacion te Liqeni i Tiranës??

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, ka shkaktuar reagimin e banorëve të kryeqytetit dhe përdoruesve të rrjeteve sociale.Në këtë video të siguruar...

Zbardhet dëshmia e të penduarit që çoi prapa hekurave Ardian Çapjan: Më ofroi 50 mijë euro për vrasjen e Gentian Beqirit

Ervis Bardhi është i penduari i drejtësisë, i cili ka rrëfyer gjithë skenën e krimit të dyfishtë të ndodhur në vitin 2012, ku ekzekutoi...

Pas Ardian Çapjas, arrestohet dhe miku i tij; ishte fshehur në shtëpinë e “të fortit” të Elbasanit: Efektivët gjejnë radio dhe uniforma policie (EMRI-VIDEO)

Policia e Elbasanit arreston mikun e Ardian Çapjas, i njohur si i forti i Elbasanit i cili u arrestua dje nga RENEA. Në pranga...

I akuzuar për vrasje, RENEA zbarkon në Elbasan dhe ndalon Ardjan Çapjan, shpallet në kërkim Florenc Çapja: Ekzekutuan babë e bir në 2012 (DETAJE)

Forcat Speciale ndalojnë Ardjan Çapjan, i akuzuar nga Prokuroria e Elbasanit për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqiri, në vitin 2012. Në kërkim, është...

Aksioni i policisë në Elbasan, FNSH dhe RENEA rrethojnë një banesë, dyshohet se mund të ketë armë dhe lëndë narkotike. Durrësi në “shtetrrethim”

Policia e Elbasanit në bashkëpunim me forcat RENEA po zhvillojnë një aksion “blic” në qytetin e Elbasanit. Mësohet se kontrollet janë bërë në disa lagje...

RENEA aksion “blic” në Elbasan, kontrollohen disa lokale dhe lagje, policia shoqëron 2 persona

Policia e Elbasanit në bashkëpunim me forcat RENEA po zhvillojnë një aksion “blic” në qytetin e Elbasanit.Mësohet se kontrollet janë bërë në disa lagje...

RENEA rrethon Niklën për disa orë, aksion blic në disa banesa

Një aksion blic i forcave të RENEA-s është zhvilluar gjatë mbrëmjes së të enjtes në Nikël të Fushë-Krujës. Kjo zonë është...

Gjermania dhuroi 200 palë këpucë për RENEAN, kreu i sindikatës së policëve: Efektivët vazhdojnë t’i blejnë vetë uniformat

Pak ditë më parë Gjermania dhuroi 200 palë këpucë për efektivët e RENEA-s, veprim ky që u përgëzua, por që nxorri në pah dhe...

Lajmet e fundit