Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

remzi hoxha

“U prezantua si investitor”, gazetari tregon emrin: Ky është shqiptari i vetëm që doli i gjallë nga “lufta” e drogës në Ekuador

Gazetari Julian Kasapi rrëfeu mbrëmjen e sotme emrin e të vetmit shqiptar të mbetur gjallë nga "lufta" e drogës në Ekuador. Ai tha në...

26-vjetori i zhdukjes, flet djali i Remzi Hoxhës: Shqiptarët duhet të kuptojnë dëmin historik që u ka shkaktuar Berisha!

Sot në 26-vjetorin e zhdukjes së mistershme të Remzi Hoxhës, bëhet përurimi i rrugës “Remzi Hoxha” në Shkup. Për të treguar më tepër rreth...

Izet Haxhia letër nga burgu djalit të Remzi Hoxhës: Trupin e babait tuaj e kanë hedhur në det, e vranë me tortura mizore në...

Ardian Hoxha, djali i biznesmenit të zhdukur Remzi Hoxha në një intervistë dje, ku fliste për babain e tij dhe shpalljen “non grata” të...

Djali i Remzi Hoxhës për Sali Berishën: Ka shkelur mbi kufoma, meriton poshtërimin në pleqëri! Të mos shkojë në botën tjetër pa ndjerë dhimbjet...

Një nga krimet më të rëndĕ që na ka shoqëruar gjithë këto vite në kronikat e lajmeve ka qenë rrëmbimi dhe zhdukja e biznesmenit,...

Djali i Remzi Hoxhës zhdukur nga SHIK në 1995 thotë për Sali Berishën: Më në fund drejtësi për anti-shqiptarin më të madh të kohës...

Ardian Hoxha, djali i të ndjerit Remzi Hoxha, zhdukur në Shqipëri në vitin 1995 pasi u rrëmbye nga ish-SHIK i Gazidedes, tha dje në...

Djali e akuzoi publikisht, Berisha bën ‘të paditurin’: Nuk e dija se Remzi Hoxha ekzistonte mbi dhé

Ish kryeministri, Sali Berisha i është përgjigjur akuzave të familjarëve të biznesmenit të zhdukur, shqiptaro-maqedonasit, Remzi Hoxha, më 21 tetor 1995.   ...

Djali i Remzi Hoxhës tregon si e mashtruan: Morën 15 mijë euro dhe na sollën eshtrat e një qeni

Djali i biznesmenit të zhdukur 25 vite më parë, Remzi Hoxha, ka treguar në emisionin “Repolitix” se familja e tij ka bërë çdo përpjekje...

‘Erion Braçe e përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë Berishës’, zv.kryeministri i përgjigjet djalit të Remzi Hoxhës: E kam respektuar si...

Ardian Hoxha, djali i biznesmenit të zhdukur 25 vite më parë, Remzi Hoxhës, në emisionin “Repolitix” është shprehur se Erion Braçe e ka përdorur...

‘Seanca gjyqësore u shty 90 herë’, djali i Remzi Hoxhës akuzon prokuroren: Erdhi ‘argatja’ e Sali Berishës dhe kërkoi heqjen e akuzave për të...

Ardian Hoxha, djali i biznesmenit të zhdukur 25 vite më parë, Remzi Hoxha, ka deklaruar në emisionin ‘Repolitix’ se seanca gjyqësore për dënimin e...

Djali i Remzi Hoxhës lëshon ‘BOMBËN’ në emision: Berisha ka ende lidhje me serbët, edhe kur i shan, ata e dinë që nuk e...

Ardian Hoxha, djali i biznesmenit të zhdukur 25 vite më parë Remzi Hoxha, thotë se zhdukja e babait të tij lidhet drejtpërdrejtë me ish-kryeministrin...

Lajmet e fundit