Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

REKORD i ri

Euro thyen rekord të ri dhe bie për herë të parë në historinë e saj nën 117 Lekë

Kursi i këmbimit të Euros me Lekun theu sot një barrierë të re në rënie. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë,...

Vendoset REKORDI i ri botëror Guinness! 54 vjeçari kroat mban frymën në ujë për 24 minuta e 33 sekonda (VIDEO)

Budimir Buda Šobat, është 54 vjeçi kroat që tashmë është mbajtësi i Rekordit Botëror Guinness, pasi në fundjave ka arritur të thyejë rekordin për...


Lajmet e fundit