Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

rekomnadimet

Meta rendit rekomandimet e FMN: Të investohet me efikasitet tek njerëzit dhe ekonomia, të ulet defiçiti i lartë fiskal

Presidenti i vendit Ilir Meta ka reaguar pas raportit të Fondit Monetar Ndërkombëtar, lidhur me sfidat kryesore të ekonomisë. Përmes një postimi në Facebook, Kreu...

Lajmet e fundit