Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

rekomandimi

Rekomandimi nga KE për Shqipërinë, reagon Taulant Balla

Kreu i grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar pas rekomandimit të Komisionit Europian për çeljen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e...

Rekomandimi për Shqipërinë, Hahn: Do shërbejë si stimul për vendet e tjera (Mesazh Kosovës dhe Serbisë)

Komisioni Europian rekomandoi çeljen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Komisioneri për Zgjerim Johanes Hahn teksa prezantoi progres-raportin, deklaroi se të dyja...

Rekomandimi i Komisionit Europian, komisioneri Hahn: Të hapen negociatat me Shqipërinë

Komisionieri për Politikën e Jashtme të Parlamentit Europian, Johannes Hahn deklaroi se kërkon rekomandimin e Komisionit Europian për hapjen e negociatave me Shqipërinë dhe...

Rekomandimi për çeljen e negociatave, Gjoshaj: Më ka ardhur keq…

Deputeteja e LSI-së, Klajda Gjoshaj, e ftuar në një emision në News24, sot në Ditën e Europës’ tha se është e vetmja ditë kur...

Berisha: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Ramës pas rekomandimit të KE

se pari ne faktin se Komisioni vertet rekomandoi hapjen e negociatave, por ashtu siç e tha publikisht, dhe me te drejte mendoj une,...


Lajmet e fundit