Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

regjistrime

Viti i ri shkollor, Evis Kushi: Rihapet procesi i regjistrimit online nga data 15 deri në 30 gusht

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka njoftuar se të gjithë nxënësit e klasave të para dhe të dhjeta të cilët nuk kanë mundur të...

Nuk keni plotësuar formularin A1/A1Z ? Kolegji Profesional TESS njoftim për maturantët: Mos humbisni shansin e fundit!

Kolegjit i Lartë Profesional TESS ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë maturantët dhe ata studentë të cilët nuk janë regjistruar ende në...

Regjistrimi në çerdhet e Tiranës, 4 ditë afat, ja dokumentet që duhen

Dyndjet e aplikimeve për në çerdhe kanë detyruar Qendrën Ekonomike të Zhvillimit dhe Edukimit të Fëmijëve (QEZHEF), pranë Bashkisë së Tiranës, për të disatin...

Regjistrimi i emigrantëve, Rama vlerëson rolin e LSI dhe habit me shifrat: 25 milion dollarë i vijnë vendit vetëm nga Diaspora

Kryeministri Edi Rama ka qenë pjesë e tryezës së prezantimit të Projektit për Strategjinë e re të Diasporës dhe Migracionit dhe Panin e Veprimit....

Lajmet e fundit