Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

refugjate

Ngjarjet në Koln, policia identifikon 20 të dyshuar dhe arreston një 19 vjeçar

Policia gjermane ka mundur të identifikojë 20 persona të dyshuar për sulmet fizike, grabitjet dhe ngacmimet seksuale gjatë natës së Vitit të Ri në...

Lajmet e fundit