Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Reforma zgjedhore ; raporti i OSBE ; rudina hajdari ; zgjedhjet vendore

Raporti i OSBE për 30 qershorin, Hajdari: Leximi i gabuar nga qeveria dhe opozita tregon sa i kalbur është sistemi

Deputetja opozitare Rudina Hajdari thotë se Raporti i OSBE/ODIHR për zgjedhjet vendore të 30 qershorit i bën me faj të dyja krahët e politikës...

Lajmet e fundit