Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Redon Makashi

Ishte duke kënduar në koncert, Aleksandër Gjoka ndihet keq në skenë dhe dërgohet me urgjencë në spitalin e Beratit

Këngëtari i madh dhe shumë i dashur për publikun shqiptar,, Aleksandër Gjoka ishte sonte i ftuar në natën e dytë të Festës së Miqësisë...

Prindërit i kërkojnë Redon Makashit të martohet, por ja ç’bëjnë shokët e tij

Këngëtari i njohur, i ftuar pasditen e sotme në ‘E Diell’, nuk i shpëtoi pyetjeve mbi martesën. Ai u pyet nëse...

Nesër koncerti, Redon Makashi zbulon surprizat

Në pjesën e fundit të emisionit të mëngjesit, në studion e KafeIN erdhi Redon Makashi. Ai foli për koncertin e datës 4 tetor dhe...

Redon Makashi flet për incidentin në festivalin e RTSH dhe sherret pas votimeve: S’marr më pjesë

Redon Makashi u përfol për incidentin që u shënua në natën e parë të festivalit të 56-të të RTSH-së, kur kënga e tij u...

Incidenti në festivalin e RTSH-së, Adi Krasta sqaron ç’i ndodhi Redon Makashit

Në natën hapëse të festivalit të 56-të në RTSH ndodhi një incident. Adi Krasta ishte kujdesur që çdo gjë të shkonte mirë dhe këngëtarët...

Incident në festivalin e RTSH, Redon Makashi ndërpret këngën në mes, zbulohet ç’ndodhi mbrëmë

Në natën hapëse të festivalit të 56-të në RTSH ndodhi një incident. Adi Krasta ishte kujdesur që çdo gjë të shkonte mirë dhe këngëtarët...

Rikthehen në skenë Aleksandër Gjoka, Elton Deda dhe Redon Makashi, deputetja demokrate këndon e kërcen bashkë me 3 musketjerët (VIDEO)

Gjigantët e muzikës, Aleksander Gjoka, Elton Deda dhe Redon Makashi janë kthyer në skenë në një koncert gjigant. Pjesë ka qenë...

Redon Makashi flet për gruan që ka në krah: Ua prezantoj këtë vit, shpresojmë për fëmijë

“Kjo vonesë ka ndodhur edhe për shkak të egoizmit tim…” Kështu e ka përshkruar Redon Makashi “vonesën” e krijimit të familjes dhe statusin e...

Lajmet e fundit