Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
75 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

redjan rraja

Shtyhet seanca për konfiskimin e pasurive të Redjan Rrajas, mes tyre edhe “Audi” i Kejvina Kthellës

Gjykata e Posacme Apelit ka shtyrë seancën për kërkesën e SPAK për konfiskimin e pasurive të Redjan Rrajas. Kjo është hera e tretë që GJKKO...

SPAK zbardh atentatin: Redjan Rraja dhe Ariol Halilaj qëlluan drejt prokurorit Ndoja, 10 persona të tjerë i ndihmuan para dhe pas vrasjes (E PLOTË)

Prokuroria Speciale SPAK ka zbardhur këtë të premte atentatin e ndodhur rreth katër vite më parë ndaj ish-prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja. Ky i...

Redjan Rraja kërkon të dalë nga “41-bis”, bën rekurs në Gjykatën e Lartë

Redjan Rraja i akuzuar për atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja, ka bërë rekurs vendimin e Gjykatës së Apelit të Posaçëm për izolimin...

Në pronësi të Kejvina Kthellës, SPAK kërkon konfiskimin e Audit A8 që i përkiste Redjan Rrajës (FOTO)

Prokuroria Speciale ka kërkuar sot konfiskimin e pasurive të Redjan Rrajës, nipi i deputetit socialist Rrahman Rraja, i cili u përfshi në një atentat...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, ja çfarë ka dëshmuar në sallën e gjyqit Redjan Rraja

Redjan Rraja, i akuzuar për atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja, mohon akuzën në seancën e sotme gjyqësore. Ai ka mohuar të ketë...

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, në GJKKO dëshmojnë dy fëmijë të mitur; po luanin me biçikletë kur panë autorët e vrasjes

Dy fëmijë të mitur janë paraqitur sot në GJKKO në procesin ndaj Redjan Rrajës dhe Arjol Halilajt që akuzohen për atentatin ndaj prokuroit Arjan...

SPAK dërgon në regjimin “41 –bis” 3 të dënuarit: Redjan Rraja, Aleksandër Llanaj dhe Fatmir Pjetri

Redjan Rraja, Aleksandër Llanaj dhe Fatmir Pjetri janë dërguar në regjimin “41-bis” me kërkesën e Prokurorisë së Posaçme (SPAK). Këta 3 të dënuar do të...

Atentati te “Mbikalimi i Shkozetit”, dëshmon në gjyq prokurori Arjan Ndoja: Shënjestra isha unë! Plumbat janë në vendin tim

Prokurori Arjan Ndoja ka dhënë sot dëshminë e tij në Gjykatën e Posaçme, për atentatin që u bë në vendin e quajtur "Mbikalimi i...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, shtyhet senaca gjyqësore për Redjan Rrajën dhe Ariol Halilajn (ARSYEJA)

Është shtyrë seanca gjyqësore për Redjan Rrajën dhe Ariol Halilajn, të dyshuar për atentatin ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoji. Bëhet me dije se senaca është shtyrë...

Donin të eleminonin prokurorin Ndoja por vranë shoferin, familja e Andi Malokut kërkon dëmshpërblim nga dy autorët: E kishim djalë të vetëm

Familja e Andi Malokut, shofer i prokurorit të Durrësit Arjen Ndoja që mbeti i vdekur si pasojë e një atentati me armë zjarri te...

Lajmet e fundit