Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

redjan haderi

“Q*a ropt; Bjeri ore, bjeri mos e lër”, VIDEO e të shtënave te “ORANGE” në Sarandë: Breshëri kallashnikovi dhe pistolete tmerrojnë turistët

Newsbomb.al siguron videon e sherrit që degjeneroi me përdorimin e armëve të zjarrit në Sarandë, ku i plagosur mbeti biznesmeni dhe pronari i Club...

Roja i sigurisë i nxori nga Clubi, zbardhet motivi i plagosjes në Sarandë: Tre tepelensit u kthyen dhe bën “shoshë me plumba” ORANGE-n, pronari...

Redjan Hadëri, një prej autorëve të dyshuar të plagosojes me armë zjarri në Sarandë, në orët e para të mëngjesit të djeshëm, është arrestuar...

Plagosja e biznesmenit në Sarandë, ndalohet gjatë orëve të para të mëngjesit një nga autorët e dyshuar (EMRI)

Redjan Haderi është ndaluar nga policia, pasi akuzohet si një nga autorët e dyshuar për plagosjen të pronarit të Club “ORANGE” në Sarandë, Spiro...

Të armatosur dhe me maska, FNSH dhe Shqiponjat zbarkojnë në rrugët e Sarandës, kërkojnë tre tepelensit që plagosën pronarin e “ORANGE” (FOTO)

Forcat e Ndërjyrjes së Shpejt dhe Shqiponjat janë duke zhvilluar kontrolle të shumta në Sarandë, për kapjen e tre autorëve të plagosjes së biznesmenit...

FOTO: Këta janë dy nga autorët e plagosjes në Sarandë, qëlluan Spiro Iljadhin e “ORANGE” dhe turistin shqiptaro-amerikan

Newsbomb.al siguron fotot e dy prej atuorëve të dyshuar të plagosjes së pronarit të Club “ORANGE” në Sarandë, dhe të një turisti nga Tirana,...

Lajmet e fundit