Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

recipeta

VIDEO/ Olsi Bylyku “Maluma 2”, ish konkurrentja e “Përputhen” heq recipetat dhe ia hedh këngëtarit në skenë

Mbrëmjen e djeshme këngëtari dhe aktori Olsi Bylyku ka performuar në një lokal në kryeqytet. Pjesëmarrja e të rinjve ishte e lartë, të cilët argëtoheshin...

“Çmendet” këngëtarja e njohur, pas problemeve ligjore zbërthen pantallonat dhe thyen rrjetin pa reçipeta

Pas seancave gjyqësore dhe tensioneve familjare, këngëtarja e njohur Britney Spears ka vendosur që të mos e “çajë kokën” më dhe të bëjë çfarë...

Pa reçipeta në plazh, Oriola Marashi ‘çmend’ pushuesit e jugut (FOTOT)

Oriola Marashi është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale ku ajo poston shpesh foto provokuese. Ndërsa së fundmi...

Zbulimi i mjekësisë, krijohen reçipetat që identifikojnë kancerin e gjirit

Në Meksikë në qendren kundër kancerit e gjirit një shkencëtar 18-vjeçar ka krijuar një lloj reçipete që mundet të identifikojë kancerin e gjirit. ...

‘Provokon’ Trejsi Sejdini, publikon FOTO pa bluzë e reçipeta

Trejsi Sejdini, vajza që përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe ishte një ndër pretendentet për të marrë kurorën. Edhe pse nuk mundi...

Shtohen rregulla të reja për ushtaret, të mos heqin recipetat

Te “Rregullorja e Modestisë” në ushtrinë izraelite janë shtuar nene të reja, që i ndalojnë ushtaret femra të veshin bluza të bardha, të rrinë...

Lajmet e fundit