Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

reagon

Covid i preu jetën në mes biznesmenit shqiptar, këngëtarja e njohur reagon e trishtuar: Na këpute shpirtin!

Covid i ka marrë jetën në një moshë të re biznesmenit shqiptar nga Kosova, Faton Hoti. Lajmi u bë me dije ditën e djeshme...

Aktorja reagon ashpër pas vrasjes së 18-vjeçares: Nxjerrim dekolten, shajmë e pijmë alkool se na pëlqen

Aktorja e njohur Shengyl Ismaili së fundmi ka reaguar për vrasjen e 18-vjeçares nga Ferizaj, e cila u vra në mënyrë macabre nga dy...

“Zjarret në vend një fatkeqësi që duhet ta paguajmë”, Dom Gjergj Meta: Përgjegjës janë autoritetet, tani nuk mund të fshihen pas ngrohjes globale

Ipeshkvi i Rrëshenit, Dom Gjergj Meta ka reaguar së fundmi mbi situatën e zjarreve që kanë pushtuar vendin prej ditësh. Ai thotë se kjo që...

“Ftesa e këtij shkavellut tregon respektin që organizatorët kanë për vrasjet që Serbia ka bërë”, Unikatil reagon ashpër: Ajo birrë e k**** të bojkotohet!

Edhe reperi, Unikatil i është bashkuar së fundmi artistëve të tjerë sa i përket reagimeve për pjesëmarrjen e këngëtarit serb, Goran Bregovic, në festivalin...

Ardhja e këngëtarit serb në Shqipëri bën “lëmsh” rrjetin, Big Basta i revoltuar i del në mbrotje Vesa Lumës: Të q*fsha Goran Bregovic!

Më herët këngëtarja, Vesa Luma reagoi e revoltuar për ardhjen e artistit serb Goran Bregovic, në Shqipëri. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Vesa duke...

Gruaja e Theodhori Sollakut nën hetim? Reagon Prokuroria e Durrësit

Së fundmi në media është përfolur për nisjen e një hetimi ndaj bashkëshortes e ish-kryeprokurorit, Theodhori Sollaku, e cila është gjyqtare në gjykatën e...

KE nuk pranoi rikthimin e vizave, reagon Luigi Soreca: Tani është koha që…

Ambasadori i BE, në Tiranë Luigi Soreca ka reaguar pas vendimit të Komisionit Europian për të mos pranuar kërkesën e Holandës për rikthimin e...

Prindi dhunoi drejtoreshën e shkollës dhe mësuesen shtatzënë, reagon Besa Shahini dhe paralajmëron masa të forta

Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka reaguar për ngjarjen e rëndë të pak ditëve më parë ku në fshatin Lundër të Tiranës u dhunua...

Arrestimi i 4 personave për grabitjen e Rinasit, reagon Rama: Policia sa më shumë baltoset aq më shumë godet

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me arrestimin e 4 personave si të dyshuar për grabitjen e miliona eurove në Rinas. ...

IKMT e kallëzoi penalisht, reagon kryebashkiaku i Kavajës: Edi Rama konkretizoi me letra sulmin ndaj meje

Reagon kryebashkiaku u Kavajës, Isa Sakja pasi Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit e kallëzoi atë penalisht. IKMT e akuzon...

Lajmet e fundit