Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

reagon

Ditëlindja e Petar Petroviç Njegosh shpallet ditë feste, reagon ashpër publicisti: Më vjen për të vjellë, ai mburrej para të huajve me kokat e...

Publicisti Milazim Krasniqi ka reaguar në lidhje shpalljen e datës 13 nëntor si festë shtetërore, ditën kur ka lindur shkrimtari dhe politikani Petar Petroviç...

“Kemi një shtet prej letre”, Patozi reagon për publikimin e pagave: Kanë dal në pazar të dhënat e shqiptarëve, s’mund ta trajtojmë si debat...

“Kemi ndërtuar një shtet prej letre” kështu e ka nisur reagimin e tij ish deputeti Astrit Patozi, në lidhje me publikimin e pagave dhe...

Rrogat “e çmendura” të gazetarëve, Artan Hoxha: Ku t’i keni…

Gazetari Artan Hoxha, ka reaguar pas skandalit të publikimit të rrogave të 630 mijë qytetarëve. Hoxha shkruan se sa herë hapet një televizion i ri,...

“E mbajta premtimin, unë u KTHEVA”, Adriana Matoshi reagon për herë të parë pas operacionit: Ma bëni hallall që nuk…

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, ka reaguar për herë të parë pas operacionit delikat në kokë. Përmes një shkrimi të gjatë...

Triumfoi për herë të dytë ndaj tumorit, Fifi ka vetëm dy fjalë për Adrianën: Je njeriu më i fortë dhe i guximshëm që kam...

Ditën e sotme aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, i’u nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale në tru. 9 vite pasi kishte arritur...

Dënimi për blerjen e votave në Dibër, reagon PD: Masakra zgjedhore u konfirmua! Kërkojmë drejtësi të plotë

Deputetja Dhurata Çupi ka reaguar për vendimin e dhënë me 1 vit burg për Denis Xholin dhe Albjon Cekun, të cilët u dënuan për...

“Homoseksualët ngacmojnë djemtë te Liqeni”, Aleanca LGBT reagon pas denoncimit të “Stop”: Moderatorët nxitën dhunë, i bëjmë thirrje Prokurorisë

Aleanca LGBTI+ dhe Pro LGBT kanë reaguar së fundmi lidhur me puntatën e mbrëmjes së kaluar të emisionit investigativ “Stop” ku u tregua se...

“Viktimat e Aksidenteve Rrugore”, Braçe drejton gishtin nga qeveria: Të gjithë zyrtarët shiten e blihen, këta janë modeli i një shteti të padrejtë

Deputeti Erion Braçe ka reaguar në lidhje me një investigim të kryer nga emisioni “Top Story” ku u denoncua fakti se vendet e ngjarjeve...

Vrasja e efektivit në Lezhë, reagon i tronditur Çuçi: Nuk duhet të kishte dhe një dëshmor tjetër, dora e zëzë që shtiu mbi të...

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në Lezhë, ku mbeti i vrarë në krye...

Përdhosi flamurin shqiptar, Ahmed Kalaja reagon i revoltuar: Ai nuk është imam, ka nevojë për kurim

Imami Ahmed Kalaja përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar i revoltuar mbi lajmin që qarkulloi ditën e sotme në media ku një...

Lajmet e fundit