Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
7.2kmh
75 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
17 °
Enj
14 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

reagon

“Jeni një m*t i madh”, Stresi “shpërthen” ndaj VIP-ave që nuk reaguan për vrasjen e gruas shtatzënë: A s’ju vjen turp?

Reperi Stresi ka shpërthyer ndaj personazheve publikë, të cilët nuk reaguan për ngjarjen e rëndë në Kosovë, ku 35 vjeçarja, Hamdie Magashi, e cila...

430 kg kokainë nga Mali i Zi në Fier, reagon Abazoviç: U koordinuam mirë me shqiptarët

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka reaguar për megaoperacionin antidrogë të koduar “Konsistenca” ku në pranga ranë 10 persona. Ai tha se konfiskimi...

Dita e eliminimit të dhunës ndaj grave e vajzave, Meta: Të ngremë me forcë zërin kundër shkeljes së të drejtave të tyre

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta iu është bashkuar mesazheve në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Eliminimit të Dhunës ndaj Grave dhe Vajzave. Përmes...

Pas anulimit të filmit vizatimor “Botë e mrekullueshme”, reagon PD: Heronjtë e fëmijëve tanë janë dhe duhet të jenë Skënderbeu, Nënë Tereza dhe jo...

Partia Demokratike ka reaguar për shfaqjen e filmit vizatimor  “Strange World”, ku personazhet kryesorë janë dy djem të vegjël, që dashurohen me njëri tjetrin. Pas...

U përdhunua nga shoku i babait të saj, flet për herë të parë e mitura, rrëfen si Astrit Terolli e kërcënoi

Ka reaguar për herë të parë vajza 12 vjeçarja e cila u përdhunua nga miku i babait të saj nga Saranda. Vajza ka treguar se...

Kapi për fyti burrin që po kalonte në vijat e bardha, identifikohet shoferja “gangëstere”, përfundon në Komisariat

Policia e Tiranës ka reaguar në lidhje me videon e publikuan në rrjetet sociale, ku një grua teksa ishte duke i dhënë mjetit të...

Tensionet në veri të Kosovës, reagon Vuçiç: Është e rëndësishme që Serbia të sillet me seriozitet dhe përgjegjësi

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka thënë të dielën se është e rëndësishme që Serbia të sillet “me seriozitet dhe me përgjegjësi”. “Po flasim për...

Bebe Rexha tregon për herë të parë sëmundjen nga e cila vuan: Sapo kuptova se kam…

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, shpesh herë është bullizuar dhe kritikuar për peshën e saj. Ndërkohë dhe verë Bebe ka bërë me dije...

“Të fala vëllezërve atje lart”, Stresi i tronditur për vdekjen e Lear Kurtit: Vëllai im, ike nga padrejtësia

Reperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit, Stresi, ka reaguar për vdekjen e 32-vjeçarit Lear Kurti në ambjentet e Komisariatit Nr 3....

Media malazeze shkroi se Majlinda Bregu po hetohej për abuzime me fondet e BE-së, reagon RCC: Shpifje!

Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal (RCC) ka reaguar në lidhje me lajmin e botuar nga gazeta malazeze “Vijseti”, të cilët shkruanin se Majlinda Bregu është...


Lajmet e fundit