Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

reagim

Këngëtari serb që ka frymëzuar masakrat ndaj Kosovës do jetë i ftuar në Korçë, Besa Kokëdhima ka një thirrje: BOJKOTOJENI!

Festa e Birrës që organizohet në Korçë do të rikthehet edhe këtë vit nga data 18-22 gusht. Mes pjesëmarrësve bie në sy se do të...

Vizita e Dua Lipa-s në Shqipëri, reagon e revoltuar Besa Kokëdhima: Dua u prit me lëvdata se ka bërë art jashtë vendit të saj,...

Dy ditë më parë Dua Lipa sëbashku me familjen e saj erdhën në Shqipëri. Gjatë vizitës së tyre ata zhvilluan një takim me kryeministrin...

“Drejtoreshë në Ministrinë e Mjedisit”, Eli Fara reagon pas lajmeve që “pushtuan” rrjetin: Zoti më ka bekuar me zërin që më fali, nuk kam...

Këngëtarja Eli Fara ka reaguar pas disa lajmeve në media që e akuzonin se kishte punuar si drejtoreshë në Ministrinë e Mjedisit kur ministër...

Largimi i komisionerëve në Devoll, LSI përgënjeshtron lajmin: Komisionerët janë në krye të detyrës, Rilindjen e ka kapur paniku i humbjes së thellë

Lajmi i largimit të 12 komisionerëve të LSi në Devoll është përgënjeshtruar nga vetë Lëvizja Socialiste për Integrim.Në një reagim zyrtar, LSI thotë se...

Mbyllja e shkollave, reagon Basha: Shteti të kompensojë një nga prindërit që duhet të kujdeset për fëmijët

Pas njoftimit të kryeministrit Rama për mbylljen e shkollave, çerdheve dhe universiteteve ka reaguar edhe kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha. ...

‘Do t’i nxjerrim ‘ujë të zi’ foleve të krimit’, Bardhi i përgjigjet Ramës: Po merresh me qytetarët, ke mbrojtur trafikantë, përdhunues dhe vrasës

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi i ka reaguar pas deklaratës sëkryeministrit, Edi Rama i cili u shpreh se "do t’i nxirrte ujë...

Ndarja e bujshme me Robert Berishën, reagon për herë të parë Nora Istrefi

Nora Istrefi ka reaguar për herë të parë pas ndarjes nga Robert Berisha, me të cilin ka edhe një vajzë, me emrin Rene. ...

EDI RAMA më i ashpër: Fshehja e ngjarjes nga Valdrini, e patolerueshme, s’mund të gënjejë në mirëbesim (DEKLARATA E PLOTE)

Edi Rama ka reaguar edhe një herë paraditen e sotme, i pari reagim pas dorëheqjes ditën e djeshme të të zgjedhurit të PS për...

Hashim Thaçi reagon sërish për Gjykatën Speciale: Askush nuk mund të njollosë luftën e UÇK-së

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar sot sërish për thirrjen në Hagë të disa përfaqësuesve të lartë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, mes...

I sulmuan me gurë makinën, reagon Fatos Lubonja: Policia dha version të rremë, autori hodhi nga kati i katërt edhe vazot e nënës sime...

Analisti Fatos Lubonja ka reagaur për ngjarjen e fundit që i ka ndodhur, ku një persion sulmoi më gurë automjetin e tij. ...

Lajmet e fundit