Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

rbena Ahmeti

KPK merr vendimin, shkarkon nga detyra prokurorin Ardian Braho, konfirmon gjyqtaren Ahmeti

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka marrë vendimin për gjyqtaren e Gjykatës Administrativ, Arbena Ahmeti dhe për prokurorin e Tiranës, Ardian Brabo. Bëhet me...


Lajmet e fundit