Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Razme

Moti i keq, mungesa e energjisë elektrike lë në errësirë zonën turistike të Razmës

Moti i keq ka përfshirë të gjithë vendin ku temperaturat janë ulur në minus dhe kanë nisur reshjet e dëborës. Dëbora dhe era e fortë...

Lajmet e fundit