Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Raze Delija

Ky është çifti shqiptar që u përcoll në banesën e fundit; humbën jetën nga përmbytjet në Gjermani

Tre shqiptarë me origjinë nga Kosova humbën jetën nga përmbytjet e frikshme në Gjermani. Mes tyre është dhe çifti Shaban e Raze Delija. Viktima...

Lajmet e fundit